Palamut & CPM Sailing Team

Palamut Group ve CPM Yazılım ana sponsorluğunda oluşturulan Palamut & CPM Sailing Team ilk yılında büyük başarılara imza attı. İstanbul Yelken Kulübü Trofesi’ni (İYK) birinci, Türkiye Açıkdeniz Yarış Kulübü (TAYK) Trofesi’ni ise ikinci olarak tamamlayan ekip yeni hedeflerle yeni sezona başlangıç yapmaya hazırlanıyor.

Palamut Group ve CPM Yazılım ana sponsorluğunda oluşturulan Palamut & CPM Sailing Team, Targan Hazarhun liderliğinde IRC 2 grubunda yarışmakta. İki ayrı sektörde faaliyet gösteren Palamut Group ve CPM Yazılım ortak noktayı denizde buldu. İki şirketin ortak yelken takımı olan Palamut & CPM Sailing Team İstanbul’da gerçekleşecek olan 35 yarışta, Targan Hazarhun liderliğinde IRC2 grubunda yer alıyor.

Ekip olarak çaba ve gayreti sevdiğimiz için dahil olduğumuz yelken sporunu profesyonel platforma taşıdığımız yarışlar çetin bir mücadeleye tanık olacak. Güçlü rakiplerimizin karşısında yine aynı gayretle ve takım olma azmiyle bu yarışlardan başarı ile ayrılacağımızı umuyoruz. Ekip ruhunu denizde yaşamak ve bu alanda da başarılar elde etmek için çok ve durmadan çalışıyoruz.

http://palamutcpmsailingteam.com/